Usuwanie brzydkich zapachów Gdańsk, Gdynia, Sopot

Każdy dom posiada charakterystyczny dla niego zapach, który wyczuwalny jest nie tylko przez jego mieszkańców. Niestety, nie zawsze zapach w naszym domu jest przyjemny, czasami częstym problemem może być odpychający zapach. Rodzajów zapachów może być wiele: zapachy odzwierzęce, zapachy dymu tytoniowego, zapachy z kuchni – np. smażonej ryby i wiele innych.

oferta ozonowania

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy z domu?

Większość ludzi uważa, że brzydki zapach można usunąć za pomocą środków zapachowych np.: odświeżacze powietrza , perfumy, chemikalia itp. Niestety takie sposoby, jedynie chwilowo maskują przykry zapach. Istnieją różne skuteczne, dające długotrwały efekt sposoby na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z domu, już teraz poznaj kilka z nich.

Pochłaniacz zapachów do kuchni

Pochłaniacz zapachów, to niezbędne urządzenie aby usunąć nieprzyjemny zapach z twojej kuchni. Bez niego tłuste opary, powstające przy gotowaniu brud oraz kurz – zostają w pomieszczeniu. Pochłaniacz zapachów skutecznie je usuwa, pozostawiając kuchnię czystą oraz higieniczną.

Usuwanie brzydkich zapachów przez ozonowanie

Poprzez ozonowanie możemy skutecznie usunąć z mieszkania pleśń, roztocze kurzu oraz grzyby, jakie występują nie tylko na dywanie ale również meblach. Zabieg ten, dotyczy przede wszystkim mocno zaniedbanych domów i mieszkań, które należy ze względów zdrowotnych dokładnie zdezynfekować. Zabieg ozonowania, przeprowadza się w pomieszczeniach, gdzie panuje wysoka wilgoć w postaci pleśni i grzybów.

Skontaktuj się z nami

ul. Zawiszy Czarnego 14/1,
80-433 Gdańsk

Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sob-ndz: kontakt telefoniczny