Pomoc domowa Gdańsk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele czasu zajmować mogą codzienne czynności związane z utrzymaniem w należytym stanie domu jednorodzinnego lub mieszkania. Mamy świadomość, że wiele osób nie jest w stanie samodzielnie wykonać takich czynności, jak na przykład mycie okien, natomiast inne (np. pielęgnacja ogrodu) sprawiać mogą duże trudności z uwagi na podeszły wiek lub stan zdrowia właściciela mieszkania. Dlatego też – wszystkim osobom, które nie chcą lub nie mogą samodzielnie wykonywać czynności z zakresu szeroko rozumianych prac domowy, proponujemy skorzystanie z naszej oferty oraz powierzenie ich wykonywania profesjonalnej firmie, specjalizującej się w tego rodzaju czynnościach.

Pomoc domowa

Czynności domowe w Gdańsku

Pomoc domowa

Pomoc w czynnościach domowych

Szczegółowy zakres współpracy uzgadniany jest indywidualne z każdym klientem, w oparciu o jego potrzeby oraz życzenia. Poza standardowymi usługami sprzątania, proponujemy wykonywanie prac domowych polegających na myciu okien i parapetów, czyszczeniu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Możliwe jest powierzenie nam takich czynności jak pranie ubrań, prasowanie ubrań i ich układanie w garderobie, zmywanie naczyń i czyszczenie kuchni, a nawet – przygotowywanie posiłków. Wykonujemy także podstawowe prace konserwacyjne wewnątrz budynków i lokali mieszkalnych, a także prace pielęgnacyjne związane z bieżącym utrzymaniem ogrodów i terenów zielonych wokół domu.

Usługi pomocy domowej w Gdańsku

Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego zadowolenia naszych klientów. Świadczymy usługi pomocy domowej w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Wykonujemy także umówione czynności w miejscowościach położonych w bliskiej odległości od Trójmiasta. Wszystkie powierzone nam prace wykonuje kwalifikowany serwis domowy i sprzątający, gwarantujący wysoką jakość wykonanych prac oraz pełne bezpieczeństwo dla zlecających ich wykonanie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów, dostosowując naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb. Gwarantujemy atrakcyjne finansowo warunki współpracy.