Sprzątanie po pożarach Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nasza firma oferujemy sprzątanie po pożarach Gdańsk i okolice. Niestety mamy świadomość, jak trudne może być czyszczenie ścian, które są osmolone, a do tego zalane wodą. Usuwanie skutków pożaru nie jest łatwe. Wręcz przeciwnie jest bardzo pracochłonne i może wymagać konieczności użycia profesjonalnych urządzeń czyszczących. Usuwanie szkód po pożarze może trwać nawet wiele tygodni. Najważniejsze jest jednak, aby zacząć jak najszybciej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę sprzątania nawet po tak przykrych zdarzeniach, jak pożar.

Usuwanie skutków pożaru Gdańsk

Po pożarze, kiedy wszystkie czynności prowadzone przez straż pożarną i ubezpieczyciela zostaną zakończone, można się zabrać za usuwanie sadzy i czyszczenie wyposażenia. Nasze usługi sprzątania pogorzeliska są na najwyższym poziomie! Specjalistyczne sprzątanie nie jest nam obce.

Usługę czyszczenia zaczynamy od oceny stanu nieruchomości i ruchomości, które się w niej mogą nadal znajdować. Następnie dobieramy odpowiednie metody czyszczenia, aby skuteczne usunąć ślady po pożarze. Po pożarze mieszkań jeszcze przez długi czas w lokalu może unosić się przykry zapach. Dlatego możemy również zalecić ozonowanie, które nie tylko sprawi, że męczący zapach zostanie usunięty, ale i zdezynfekuje pomieszczenie. Sprzątanie po pożarze nie musi być uciążliwe! Nasza fachowa pomoc, jest zawsze do Państwa dyspozycji!

Czyszczenie ścian i usuwanie szkód po pożarze

Stosujemy różne sprawdzone metody i narzędzia, aby usunąć wszystkie szkody spowodowane ogniem. Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem, to jedna z metod, na których bazujemy. W ten sposób możemy nie tylko usunąć sadzę, ale i zdezynfekować ściany. Oczyszczamy również przewody wentylacyjne. Sam proces czyszczenia i kompleksowe sprzątanie będzie wykonane przez nas bardzo dokładnie. Nie chcemy, aby na miejscu zdarzenia pozostał jakikolwiek ślad.

Mycie ścian suchym lodem zapewnia również usunięcie zapachu z miejsca pożaru. Choć polecamy w tym celu również ozonowanie pomieszczeń, które całkowicie usuwa nieprzyjemny zapach spalenizny. Nawet jeśli w mieszkaniu pozostały substancje szkodliwe czy odpady, które trzeba zutylizować i tym się zajmiemy. Nasze usługi sprzątania nie ograniczają się jedynie do umycia ścian. Oferujemy szeroko zakrojone prace, które sprawią, że po pożarze nie będzie śladu!

Skontaktuj się z nami

ul. Zawiszy Czarnego 14/1,
80-433 Gdańsk

Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sob-ndz: kontakt telefoniczny