Sopot

Zarządzanie apartamentami Sopot

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami zajmującymi się obsługą najmu apartamentów w Sopocie oraz całym Trójmieście. Wynajem mieszkań dla turystów, pracowników i innych grup klientów może być dla właściciela mieszkań obciążająca. Tym bardziej jeśli posiada on wiele różnych nieruchomości lub mieszka w innej części kraju i tym samym nie może osobiście dopilnować obowiązków. Współpraca z nami sprawia, że przedsiębiorca może cieszyć się korzyściami z wynajmu swoich apartamentów, nie angażując się w to zbyt intensywnie. Oszczędza czas i wysiłki, doświadczając czystego zysku. 

Zajmujemy się apartamentami na wynajem w pełni kompleksowy sposób w Sopocie, Gdańsku i Gdyni. Oferujemy pomoc i wsparcie właścicielowi mieszkań oraz osobom wynajmującym — dotyczy to zarówno najmów krótkoterminowych, jak i długoterminowych. Umowa z nami jest przejrzysta i zrozumiała, pozbawiona ukrytych opłat i nieścisłości. 

Kompleksowe zarządzanie wynajmem Sopot

Współpraca z nami jest w pełni kompleksowa i profesjonalna. Sprawia, że pośrednictwo w wynajmie daje właścicielowi mieszkań maksymalny komfort, gwarantując maksymalne zyski przy minimalnym wysiłku i wkładzie czasowym. Zajmujemy się zarówno wynajmem krótkoterminowym, jak i długoterminowym — wszystko zależy od indywidualnej rozmowy i potrzeb naszego Klienta. Podstawowe usługi w naszej ofercie:

  • komunikacja z gośćmi i właścicielem apartamentu;
  • dokonywanie rezerwacji za pomocą dowolnego systemu rezerwacyjnego;
  • wydawanie kluczy i kart, prowadzenie protokołów i dokumentów związanych z wynajmem apartamentów;
  • weryfikacja gości i dokonywanie zameldowań;
  • regularne kontrole stanu mieszkań i ich konserwacja;
  • sprzątanie nieruchomości, utrzymywanie jej czystości w najwyższym standardzie higieny;
  • przygotowywanie mieszkań dla kolejnych najemców.

I wiele innych. Zarządzanie najmem od A do Z to nasza dewiza. Jednocześnie stawiamy na bardzo dobry kontakt zarówno z właścicielem apartamentów, jak i ich gośćmi, dzięki czemu chętnie wracają oni podczas kolejnych pobytów w Trójmieście.