Gdynia

Zarządzanie apartamentami Gdynia

Właściciele nieruchomości na wynajem nierzadko nie mogą pozwolić sobie na samodzielną ich obsługę. Wpływa na to wiele czynników — odległe miejsce zamieszkania, brak czasu czy umiejętności. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalne pośrednictwo przy wynajmie nieruchomości. Naszą misją jest budowanie wolności Klienta przy intensyfikowaniu jego zysków. Zajmujemy się zarządzaniem najmem apartamentów na terenie Gdyni oraz całego Trójmiasta (także Gdańska i Sopotu). Powierzając nam nieruchomości, otrzymują Państwo gwarancję rzetelności i skrupulatności, a przy tym budowania prestiżu i pozyskiwania oczekiwanych dochodów. 

Jesteśmy znani nie tylko z zaangażowania w wykonywane obowiązki, ale również z rzetelnego podejścia do każdego Klienta. Powierzone nam apartamenty traktujemy z najwyższym szacunkiem, dbając o każdy detal. Obsługa najmu długoterminowego i krótkoterminowego to odpowiedzialne zajęcie, dlatego warto powierzyć je wyłącznie doświadczonym specjalistom. Już dziś mogą się Państwo z nami skontaktować i rozpocząć dochodowe wynajmowanie mieszkań i domów. 

Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań w Gdyni

Usługi zarządzania najmem to nasza codzienność. Na przestrzeni lat pozyskaliśmy cenne doświadczenie, a obrotność, zaangażowanie i odpowiedzialność sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta czy najemcy. Nasza oferta jest urozmaicona — gwarantujemy kompleksowe zarządzanie apartamentami na wynajem od A do Z. W szerokim gronie usług znajdą Państwo m.in.:

  • weryfikację najemców;
  • dokonywanie rezerwacji i wydawanie kluczy;
  • przygotowywanie protokołów w związku z rozliczeniem i najmem apartamentów;
  • bieżąca obsługa najemców i pozostawanie z nimi w kontakcie;
  • pilnowanie odpowiedniego stanu technicznego nieruchomości, prace porządkowe i dbanie o drobne wyposażenie;
  • przygotowywanie apartamentów przed wizytą kolejnych gości.

I wiele więcej. Kompleksowa obsługa zarządzania mieszkaniami na wynajem to zbiór zadań, które każdorazowo muszą zostać wykonane niezwykle starannie. Od tego zależy nie tylko stan apartamentów i zysk ich właściciela, ale również zadowolenie gości, co przekłada się na dobre opinie i ich powrót w przyszłości. Oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy mieszkań w Trójmieście, dbając o regularne pobieranie czynszu od najemców i zapewniając im pełne wsparcie.