Sprzątanie hal garażowych Gdańsk

Usługi z zakresu sprzątania hal garażowych kierowane są głównie do wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz zarządców różnego rodzaju obiektów z garażami podziemnymi (centra handlowe, prywatne firmy). Wbrew pozorom dbanie o porządek tak dużych obiektów nie jest proste. Należy posiadać odpowiedni sprzęt, środki czystości oraz mieć doświadczenie – spełniamy wszystkie te wymogi!

 

Szybko i skutecznie!

Szanujemy czas naszego klienta i staramy się świadczyć usługi w pełni profesjonalnie. Dlatego wyróżnia nas nie tylko efektywność i dokładność, ale również terminowość. Prace wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie, zgodnie z preferencjami klienta. Elastycznie i bez ukrytych kosztów. Efektem jest wyjątkowo czysta i zadbana hala garażowa! 

Działamy na terenie Trójmiasta. Z przyjemnością podejmiemy się sprzątania hal garażowych w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

Hala garażowa

Kompleksowe sprzątanie hal w Gdańsku

Samochód w hali garażowej w Gdańsku

Na czym polega sprzątanie hal garażowych?

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, sprzątanie hal garażowych może odbywać się na wiele sposobów. Posiadamy urządzenia pozwalające nam na sprzątanie dużych powierzchni w krótkim czasie, zapewniając najwyższy poziom świadczonych usług. W ich skład wchodzą między innymi: zamiatanie, odkurzanie i mycie powierzchni usuwanie śladów opon, smaru czy plam oleju, a także zabrudzeń powstałych wskutek codziennego użytkowania obiektu czyszczenie hydrantów, znaków, luster, tablic informacyjnych, elementów konstrukcyjnych, bram wjazdowych Wszelkie wykorzystywane przez nas preparaty i środki czyszczące są sprawdzone i pochodzą od najlepszych producentów. Usuną nawet najtrudniejsze i najtrwalsze zabrudzenia, które zmniejszają estetykę hal garażowych.

Dlaczego warto dbać o hale garażowe?

Nie jest tajemnicą, że samochody zostawiają po sobie ślady opon, wwożą na nich piasek i sól, niszczą posadzki, a plamy oleju szpecą całe obiekty. Na elementach konstrukcyjnych hal oraz na podłogach osiadają resztki spalin i kurz. Wszystko to wnoszone jest następnie na obuwiu do klatek schodowych i mieszkań, a także do wnętrz samochodów. Gromadzenie się zabrudzeń powoduje niszczenie obiektów, co może wiązać się z koniecznością kosztownej wymiany poszczególnych jego elementów. Znacznie lepszym i higienicznym rozwiązaniem jest regularne, okresowe sprzątanie hal garażowych. Zajmiemy się tym bazując na wieloletnim doświadczeniu i zrozumieniu specyfiki tak dużych obiektów. Zapraszamy!