Ozonowanie Gdańsk

Co daje ozonowanie? Ozonowanie pozwala usunąć nie tylko niepożądane zapachy (nikotyna czy spalenizna), ale przede wszystkim skutecznie sterylizuje pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdza się w szpitalach, przychodniach, zakładach przemysłu spożywczego, fitness clubach, hotelach, itp. Kojarzysz zapach powietrza po burzy? Tak pachnie ozon, którego użycie nie wymaga żadnych dodatkowych środków chemicznych.

 

Ozonowanie fizycznie usuwa cząsteczki wszelkich zapachów, a nie tylko je maskuje. Równie ważne jest sterylizujące działanie ozonu – usuwanie grzybów, pleśni, a przede wszystkim wirusów i bakterii.

oferta ozonowania

Oferta ozonowania

Ozonowanie cennik

Ozonowanie to ekologiczna i najskuteczniejsza metoda dezynfekcji!  

Gdzie sprawdzi się najbardziej?

Transport

Ozonowanie wnętrz ciężarówek, autobusów, tramwajów, taksówek i innych pojazdów oraz ich układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Hotele

W pokoju hotelowym zdezynfekujesz powietrze oraz wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego i wirusowego. Świeże powietrze w pomieszczeniu i w kanałach klimatyzacji plus gwarancja całkowitego ograniczenia ryzyka wystąpienia Legionellozy, najpoważniejszego czynnika zakaźnego w hotelarstwie – to rezultat ozonowania hoteli.

Gastronomia

Wolne od przykrych zapachów restauracje, smażalnie, pizzerie, bary, lodziarnie itp. Dom i kuchnia wolne od przykrego zapachu przypalonych potraw. Pub, kawiarnia lub palarnia pozbawione woni papierosowego dymu? Ozonowanie to jedyny skuteczny sposób.

Służba zdrowia

Ozonowanie szpitali, przychodni, sal operacyjnych, gabinetów zabiegowych, stomatologicznych, sal chorych, korytarzy zapobiega infekcjom i zakażeniom. Skutecznie redukuje specyficzny dla tego środowiska tzw. „szpitalny” zapach.

Budownictwo

Ozon likwiduje zapachy po malowaniu, remontach, chemii budowlanej. Całkowicie eliminowane są roztocza i inne alergeny. Ozonowanie dywanów, kanap, wnętrz szaf lub garderoby oraz ich zawartości, a także pojedynczych przedmiotów – to możliwe!

Zakłady pogrzebowe 

Zastosowanie ozonowania jest niemalże nieograniczone. Ozonowanie można przeprowadzić w pomieszczeniach przygotowania do pochówku. Skuteczna sterylizacja obejmuje pomieszczenia i chłodnie oraz pojazd transportowy.

ozonowanie gdańśk
ozonowanie trójmiasto

Cena ozonowania już od 2 zł za m2

 

Ozonowanie usuwanie brzydkich zapachów Gdańsk

 

Ozonowanie jest najskuteczniejszą metodą usuwania brzydkich zapachów z wnętrz domów, pracowni artystycznych, pomieszczeń biurowych, a nawet samochodów. Ta metoda usuwania odoru w przeciwieństwie do innych, nie ukrywa problemu, a całkowicie go usuwa.

Za pomocą ozonowania można usunąć różne rodzaje zapachów. Zarówno materiałów budowlanych, jak i środków do dezynfekcji. A także zapach spalenizny, wilgoci czy stęchlizny. Warto pamiętać, że ozonowanie jest bezpieczną i ekologiczną metodą usuwania brzydkich zapachów. Nie używamy do niego żadnych chemikaliów, które podrażniają! Ozonowanie nie uszkodzi również podłóg, ścian czy kabiny w samochodzie. Jest bezpieczne pod każdym względem.

Świadczymy usługi ozonowania dla klientów z różnych branż. Doskonale rozumiemy, że nikt nie chce otaczać się brzydkimi zapachami. Wykorzystując profesjonalne urządzenia do ozonowania, mamy pewność, że oferowane przez nas usługi będą na najwyższym poziomie. Efekt naszej pracy będzie dosłownie wyczuwalny.

Skontaktuj się z nami

ul. Zawiszy Czarnego 14/1,
80-433 Gdańsk

Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sob-ndz: kontakt telefoniczny