Sprzątanie poremontowe i pobudowlane Gdańsk

Prowadzenie prac budowlanych i remontowych w każdym przypadku wiąże się z powstawaniem dużej ilości zanieczyszczeń. W zależności od zakresu wykonywanych robót, remontowane pomieszczenia mogą wymagać różnych czynności higienicznych i czyszczących, mających umożliwić komfortowe przebywanie w nich mieszkańców lub użytkowników lokali. Proponujemy wszystkim inwestorom i właścicielom budynków profesjonalne i kompleksowe usługi polegające na sprzątaniu poremontowym i pobudowlanym w Gdańsku oraz okolicach. Sprzątamy budynki na każdym etapie wykonywanych prac, niezależnie od ich stanu i zaawansowania. Doradzamy także, w jaki sposób pozbyć się odpadów wielkogabarytowych, nieczystości oraz innych pozostałości po robotach budowlanych lub remontowych prowadzonych w obrębie budynku. 

Sprzątanie poremontowe

Sprzątanie po remontach w Gdańsku

Sprzątanie pobudowlane

Zakres świadczonych usług

Oferowany przez nas serwis sprzątający obejmuje wszelkie niezbędne czynności zmierzające do usunięcia z wnętrza pomieszczeń pozostałości po pracach remontowych i budowlanych. Wykonujemy prace polegające na usunięciu z lokali resztek gruzu, pyłu, kurzu oraz innych nieczystości. Odkurzamy i czyścimy ściany i podłogi, a także usuwamy zabezpieczenia przed zabrudzeniem oraz myjemy okna i drzwi zewnętrze oraz wewnątrzlokalowe. W zależności od potrzeb i stanu technicznego lokalu, proponujemy ponadto specjalistyczne usługi polegające na usuwaniu zabrudzenia podłóg oraz innych powierzchni podlegających codziennej eksploatacji.

Jak zamówić sprzątanie?

Aby skorzystać z usług sprzątania poremontowanego i pobudowlanego w Gdańsku oraz okolicach, wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego udostępnianego na naszej stronie lub skontaktować się bezpośrednio pod wskazany numer telefonu lub adres e-mail. W odpowiedzi na złożone zapytanie uzyskają Państwo szczegółową informację na temat współpracy oraz wstępną propozycję cenową dla wyszczególnionych w zapytaniu prac. Z przyjemnością odpowiemy też na wszystkie mogące pojawić się pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jakie dotyczyć mogą wykonywanych przez nas usług sprzątających.