Pranie dywanów Gdańsk

Od dłuższego czasu zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i praniem dywanów w Gdańsku i okolicach. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, odpowiadające oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod i technologii czyszczenia, zapewniając z jednej strony pełne bezpieczeństwo powierzonych nam dywanów, a z drugiej– usunięcie wszelkich zabrudzeń z powierzchni dywanu, a także – wysoką skuteczność w odplamianiu dywanów po plamach różnego pochodzenia.

W celu zapewnienia możliwie największego komfortu dla naszych klientów, zapewniamy odbiór oraz dowóz dywanów na terenie pobliskich miejscowości.

pranie dywanów gdańsk

Czyszczenie dywanów i wykładzin

pranie dywanów gdańsk

Czyszczenie i odplamianie dywanów

Świadczymy kompleksowe usługi związane z praniem, czyszczeniem oraz odplamianiem dywanów. Przyjmujemy dywany wykonane z różnego rodzaju tkanin, bez względu na ich rozmiary i powierzchnię. W zależności od zakresu wybranych przez klienta usług, wykonujemy czynności czyszczenia bezpośrednio u zamawiającego (np. w przypadku usuwania pojedynczych plam i zabrudzeń) lub w siedzibie firmy (kompleksowe czyszczenie, usuwanie poważniejszych zabrudzeń). Zapewniamy dojazd do klienta oraz transport wykładzin dywanowych w obrębie Gdańska oraz pobliskich miejscowości. Wykonujemy także usługi czyszczenia i prania tapicerek.

Pranie dywanów w Gdańsku

Swoją działalność koncentrujemy na terenie Trójmiasta. Przyjmujemy zlecenia na czyszczenie i pranie dywanów w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Możliwe jest także powierzenie nam wykonania opisywanych czynności w dalej położonych miejscowościach. W takich przypadkach prosimy jednak o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu omówienia warunków współpracy. Wszelkie zlecone nam czynności wykonuje wykwalifikowany i doświadczony personel, zapewniający pełne bezpieczeństwo dla powierzanych nam dywanów i wykładzin dywanowych. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie z efektów czyszczenia i prania dywanów.