Pranie dywanów Gdańsk

Od dłuższego czasu zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i praniem dywanów w Gdańsku i okolicach. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, odpowiadające oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod i technologii czyszczenia, zapewniając z jednej strony pełne bezpieczeństwo powierzonych nam dywanów, a z drugiej– usunięcie wszelkich zabrudzeń z powierzchni dywanu, a także – wysoką skuteczność w odplamianiu dywanów po plamach różnego pochodzenia.

W celu zapewnienia możliwie największego komfortu dla naszych klientów, zapewniamy odbiór oraz dowóz dywanów na terenie pobliskich miejscowości.

pranie dywanów gdańsk

Czyszczenie dywanów i wykładzin

pranie dywanów gdańsk

Czyszczenie i odplamianie dywanów

Świadczymy kompleksowe usługi związane z praniem, czyszczeniem oraz odplamianiem dywanów. Przyjmujemy dywany wykonane z różnego rodzaju tkanin, bez względu na ich rozmiary i powierzchnię. W zależności od zakresu wybranych przez klienta usług, wykonujemy czynności czyszczenia bezpośrednio u zamawiającego (np. w przypadku usuwania pojedynczych plam i zabrudzeń) lub w siedzibie firmy (kompleksowe czyszczenie, usuwanie poważniejszych zabrudzeń). Zapewniamy dojazd do klienta oraz transport wykładzin dywanowych w obrębie Gdańska oraz pobliskich miejscowości. Wykonujemy także usługi czyszczenia i prania tapicerek.

Pranie dywanów w Gdańsku

Swoją działalność koncentrujemy na terenie Trójmiasta. Przyjmujemy zlecenia na czyszczenie i pranie dywanów w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Możliwe jest także powierzenie nam wykonania opisywanych czynności w dalej położonych miejscowościach. W takich przypadkach prosimy jednak o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu omówienia warunków współpracy. Wszelkie zlecone nam czynności wykonuje wykwalifikowany i doświadczony personel, zapewniający pełne bezpieczeństwo dla powierzanych nam dywanów i wykładzin dywanowych. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz pełne zadowolenie z efektów czyszczenia i prania dywanów.

pranie-dywanow
pranie dywanów
pranie dywanów

Skuteczne pranie dywanów

Dywan czy wykładzina jest wizytówką każdego domu oraz biura. Czysty, zadbany, bez widocznych plam sprawia, że całe wnętrze wygląda przejrzyście i schludnie. Specjalizujemy się w praniu dywanów i wykładzin, w tym w usuwaniu nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Do pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są nie tylko wysoce skuteczne, ale również bezpieczne dla dywanowych czy wykładzinowych włókien. Jednak czysty i zadbany dywan to więcej niż zaspokojenie potrzeb estetycznych. Regularne, ale i profesjonalne pranie dywanów oraz wykładzin przekłada się również na zdrowie. Dotyczy to głównie osób zmagających się z różnorodnymi alergiami.


Ukrywające się we włóknach dywanów i wykładzin kurz oraz roztocza, potrafią być istną zmorą alergików. Niestety metody stosowane przez nasze babcie mogą okazać się niewystarczające – samo trzepanie dywanu to zdecydowanie za mało. Dlatego polecamy skorzystanie z naszych usług. Wykorzystywane przez nas profesjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne środki chemiczne oraz urządzenia przeznaczone do sprzątania nawet dużych powierzchni są dużo bardziej skuteczne, co potwierdzają nasi klienci.