Sprzątanie apartamentów Gdańsk

Świadczymy usługi związane z kompleksowym sprzątaniem apartamentów. Współpracujemy zarówno z podmiotami korzystającymi z nich w celach mieszkaniowych, jak i osobami, które udostępniają posiadane apartamenty na cele najmu, najmu okazjonalnego oraz najmu krótkoterminowego (booking, airbnb itp.). Zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz możliwość dostosowania terminów i godzin czynności sprzątających do potrzeb zlecających wykonanie usługi – pozwalając na niezakłócone korzystanie z lokalu przez właścicieli lub najemców. Wszystkie powierzone nam usługi wykonują sprawdzeni i wykwalifikowani pracownicy, korzystając ze środków czystości sprawdzonych producentów i marek. Zakres świadczonych przez nas usług uzależniony jest od potrzeb klienta oraz częstotliwości ich wykonywania.

Sprzątanie apartamentów

Serwis sprzątający w Gdańsku

Sprzątanie apartamentów

Zakres usług sprzątających

Jak była już wyżej mowa, szczegółowa oferta współpracy przedstawiana jest w oparciu o przedstawione przez klienta potrzeby i oczekiwania. W zależności od tego, jak często i w jakim celu przeprowadzany ma być serwis sprzątający, przygotowujemy propozycję czynności wraz z częstotliwością ich wykonywania. Oferujemy między innymi takie usługi jak mycie i odkurzanie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci, usuwanie kurzu i zabrudzeń z mebli oraz ścian, czyszczenie i dezynfekcję armatury łazienkowej oraz sprzętów kuchennych, a także pranie i wymianę pościeli i ręczników. Wykonujemy także usługi związane z odplamianiem powierzchni oraz czyszczeniem i praniem dywanów oraz wykładzin dywanowych.

Zasady i warunki współpracy

Świadczymy usługi sprzątania apartamentów w Gdańsku oraz na terenie pozostałych miejscowości wchodzących w skład Trójmiasta (Gdynia, Sopot). Po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy także otwarci na propozycje współpracy w zakresie sprzątania lokali położonych w pobliskich miejscowościach. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się dopasować ofertę oraz zakres czynności do sprecyzowanych przez klienta oczekiwań. Cechuje nas sumienność, dokładność oraz terminowość. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu.