Gdańsk

Zarządzanie apartamentami Gdańsk

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami wymaga zaangażowania oraz skrupulatności, jak również umiejętności interpersonalnych. Powierzając nam w zarządzanie swoją nieruchomość, zyskują Państwo profesjonalne wsparcie na każdym etapie obsługi apartamentów — począwszy od sprzątania, przygotowywania nieruchomości do wynajmu oraz dokonywania rezerwacji, kończąc na kontaktowaniu się z najemcami i wszelkiej pomocy związanej z apartamentami. Naszą lokalizacją docelową jest Gdańsk — pobyt w tym pięknym mieście może być wspaniałym odpoczynkiem, a my zadbamy o wszystko od strony zakwaterowania.

Nasze usługi są mocno rozbudowane. Obejmują zarówno bezpośrednią troskę o powierzone apartamenty, jak i kontaktowanie się z najemcami i właścicielem. Wysoki standard naszych usług sprawia, że zarządzanie apartamentami na wynajem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kompleksowe zarządzanie apartamentami w Gdańsku — najmy krótkoterminowe i długoterminowe

Obsługa najmu i kompleksowa obsługa gości to dla nas codzienność, do której podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści wyróżniają się zorganizowaniem, sumiennością i terminowością. Usługi zarządzania mieszkaniami na wynajem to m.in.:

  • pełna obsługa rezerwacji i płatności, rozliczenie gości;
  • przygotowanie apartamentów do użytkowania — dbanie o czystość i podstawowe wyposażenie;
  • wydawanie kluczy i kart, sporządzanie protokołów odbioru kluczy i kart;
  • spełnianie próśb osób wynajmujących dotyczących apartamentów.

Żaden system rezerwacyjny nie jest nam obcy, a świetny kontakt z Klientem stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Z naszą pomocą obłożenie w powierzonych nam apartamentach będzie maksymalne, co przełoży się pozytywnie na zyski właściciela mieszkań.

Posiadają Państwo apartamenty na wynajem w Gdańsku i szukają najwyższych standardów obsługi? Zachęcamy do powierzenia nam zarządzania najmem krótkoterminowym i długoterminowym. Warto przekonać się, na czym polega profesjonalne zarządzanie wynajmem! Z chęcią się tym zajmiemy! Zachęcamy do kontaktu.