Sprzątanie biur Gdańsk

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli oraz najemców powierzchni w budynkach korporacyjnych i biurowych, a także posiadaczy hal produkcyjnych i magazynowych oraz innego rodzaju obiektów przemysłowych, pragniemy zaoferować kompleksowe usługi sprzątania biur w Gdańsku, Gdyni i Sopocie oraz okolicznych miejscowościach. Nasze usługi dedykujemy wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy dbają o dobry wizerunek własnej firmy oraz pragną zapewnić sobie i swoim pracownikom higieniczne i komfortowe warunki pracy. Proponujemy pakiety usług sprzątających dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz charakteru i przeznaczenia sprzątanych powierzchni. Oferujemy elastyczne terminy wykonywania prac serwisowych, w tym także – w godzinach wieczornych i nocnych.

Sprzątanie biur

Kompleksowe sprzątanie biur w Gdańsku

Usługi sprzątania

Profesjonalny serwis sprzątający

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i oferty stałej współpracy, starając się dopasować zakres wykonywanych czynności do warunków, w których przyjdzie nam wykonywać prace sprzątające i czyszczące. Poza standardowymi czynnościami, takimi jak sprzątanie biur w Gdańsku, usuwanie kurzu i zanieczyszczeń z wszelkich powierzchni dostępnych dla osób korzystających z lokalu, wykonujemy także usługi mycia i dezynfekcji toalet i łazienek, mycia podłóg, usuwania zabrudzeń na meblach biurowych, a także opróżniania i czyszczenia pojemników na śmieci. Proponujemy także wszystkim naszym klientom dodatkowe usługi, polegające na profesjonalnym czyszczeniu sprzętu elektronicznego (monitorów CRT i LCD, aparatów telefonicznych, urządzeń wskazujących itp.), a także mycie i czyszczenie wind.

Rzetelność i dośwadczenie

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, posiadający umiejętności manualne oraz doświadczenie niezbędne do wykonywania wszystkich powierzonych nam czynności. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych przez nas usług, dbając o ich rzetelność i terminowość. Do wykonywanych prac wykorzystujemy profesjonalne urządzenia oraz środki czystości renomowanych marek i producentów. Na specjalne życzenie wykonujemy też usługę sprzątania ekologicznego (bio), przy wykorzystaniu naturalnych środków czystości. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zakresu świadczonych usług oraz cen ich wykonania, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz przedstawić atrakcyjną ofertę handlową.