Sprzątanie po melinach Gdańsk, Gdynia, Sopot

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych nie jest łatwe. Również bardzo często można spotkać nieprzyjemne niespodzianki w puszczonych budynkach gospodarczych czy obiektach przemysłowych. Na szczęście każdy obiekt można doprowadzić do porządku. Nasze usługi sprzątania, obejmują również sprzątanie po melinach Gdańsk, jak i w opuszczonych budynkach, które mają być odnowione.

Sprzątanie specjalistyczne po dzikich lokatorach

Specjalizujemy się w usługach oczyszczania lokali. Bardzo często zdarza się, że mieszkanie lub nawet budynku gospodarcze, które stały puste przez długi czas, miały również dzikich lokatorów. Dlatego oferujemy nie tylko samo sprzątanie, ale również opróżnianie mieszkań i bardzo potrzebną dezynfekcję lokalu, aby można było z niego komfortowo korzystać.

Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę w zakresie opróżniania pomieszczeń z pozostawionych w nich mebli i śmieci oraz generalnych porządków. Nasza fachowa kadra specjalistów w odpowiedni sposób zrobi porządek w lokalu, który zamieszkiwali dzicy lokatorzy. Z powodzeniem posprzątamy wieloletnie śmieci i stare meble, które zostały zgromadzone w nielegalnie zajętym lokalu.

Obsługujemy również obiekty przemysłowe, które również mogą borykać się z problemem zajęcia pustych powierzchni przez niechcianych lokatorów.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Jak możemy scharakteryzować zaniedbane mieszkanie? Brak regularnego sprzątania czy nieprzyjemne zapachy, które unoszą się w mieszkaniu, gdy przez dłuższy czas śmieci nie były wynoszone to jedna z definicji. Może się też zdarzyć, że mieszkanie długo stało puste, ale były w nim meble i inne graty. W takich pomieszczeniach również mógł się zrobić zaduch, a nawet mogła zalegnąć się wilgoć.

Mieszkania mogą być zaniedbane z wielu powodów. Jednak każde mieszkanie może dzięki naszym usługom odzyskać świetny wygląd. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem. Od nas klient otrzymuje kompleksową obsługę od oceny stanu lokalu i prac, jakie należy w nim wykonać nawet po wywóz starych mebli i dezynfekcję. Doskonale wiemy, jak różne mogą być opuszczone lokale, dlatego każda usługa oferowana jest stosownie do potrzeb klienta i zgodnie z koniecznymi pracami, jakich musimy dokonać.

Zajmujemy się wyniesieniem pozostawionych gratów, które nie będą ponownie użytkowane. W naszym zakresie jest też utylizacja wyposażenia i wywóz. Jedną z naszych usług jest również oczyszczanie komórek. Dlatego możemy powiedzieć, że kompleksowo zajmiemy się wysprzątaniem zaniedbanego lub opuszczonego mieszkania.

Skontaktuj się z nami

ul. Zawiszy Czarnego 14/1,
80-433 Gdańsk

Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sob-ndz: kontakt telefoniczny