Sprzątanie klatek schodowych Gdańsk

Utrzymanie w czystości klatek schodowych i części wspólnych budynków mieszkalnych w wielu sytuacjach okazuje się problematyczne i stanowi zarzewie do powstawania na tym tle sporów pomiędzy sąsiadami oraz na linii właściciele mieszkań – spółdzielnia mieszkaniowa (wspólnota mieszkaniowa). W wielu sytuacjach funkcjonujące przez lata zasady utrzymywania w czystości oraz sprzątania klatek schodowych w Gdańsku oraz innych miastach nie sprawdzają się z uwagi na brak zainteresowania niektórych lokatorów stanem korytarzy oraz zaniedbywanie obowiązków związanych ze sprzątaniem. W takich sytuacjach jedynym rozsądnym wyjściem pozostaje zlecenie usług serwisu sprzątającego zewnętrznej firmie, która na bieżąco dbać będzie i kontrolować stan i czystość klatek schodowych oraz korytarzy.

Sprzątanie klatek schodowych

Sprzątanie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w Gdańsku

Sprzątanie klatek schodowych

Utrzymywanie w czystości klatek schodowych

Oferowane przez naszą firmę usługi kierowane są w pierwszej kolejności do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, które poszukują alternatyw dla przygotowywanych dotychczas grafików sprzątania korytarzy i części wspólnych przez lokatorów i właścicieli mieszkań. W zakres wykonywanych przez nas czynności wchodzą między innymi: zamiatanie oraz mycie schodów i klatek schodowych; czyszczenie balustrad; usuwanie zabrudzeń ze stolarki okiennej i drzwiowej, czyszczenie ścian. Szczegółowy zakres czynności ustalany jest zawsze w oparciu o wytyczne oraz zapotrzebowanie klientów proszących o wycenę.

Sprzątanie klatek schodowych w Gdańsku

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi podmiotami, które poszukują kompetentnych i rzetelnych usługodawców, świadczących usługi z zakresu sprzątania klatek schodowych. Proponujemy elastyczne warunki współpracy, dostosowane do oczekiwań i wymogów obu stron umowy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i sprawdzony personel, a wszystkie prace sprzątające wykonujemy przy wykorzystaniu środków chemicznych i czyszczących renomowanych marek i producentów. Powierzone nam prace wykonujemy w sposób cykliczny, w terminach ustalonych wspólnie w łączącej strony umowie.