Sprzątanie po wypadkach Gdańsk, Gdynia, Sopot

Wypadki komunikacyjne zdarzają się codziennie. Zwłaszcza w dużych miastach, jak Gdańsk, codziennie jest nawet kilka zdarzeń, które mogą zablokować drogę na kilka godzin. Zabezpieczenie miejsca zdarzenia i usunięcie szkód, które zostały spowodowane w trakcie stłuczki jest naprawdę istotne. Szybkie posprzątanie miejsca wypadku zapewnia bezpieczeństwo innym użytkownikom drogi. Nasza firma oferuje Państwu również sprzątanie po wypadkach Gdańsk i okolice.

Sprzątanie po wypadkach Gdańsk

Sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych

Na miejscu wypadku pojawiają się najpierw służby, które mają zapewnić pierwszą pomoc medyczną oraz ustalić kto jest sprawcą wypadku. Jednak, gdy wszystkie procedury zostaną zakończone, wciąż pozostaje bałagan na miejscu zdarzenia, który trzeba uprzątnąć w celu zapewnienie bezpieczeństwa innym osobom.

Kiedy zostaną już uprzątnięte pozostałości pojazdów, nadal potrzebne jest szczegółowe sprzątanie nawierzchni. Nasza firma zapewnia profesjonalne sprzątanie miejsc kolizji. Usuwamy rozlane na ulicy oleje, ślady biologiczne, rozsypane kawałki szkła oraz inne elementy, które mogą na danym fragmencie drogi pozostawać i utrudniać ruch drogowy. Dokładamy wszelkich starań, aby miejsce zdarzenia po wypadkach drogowych było dokładnie uprzątnięte i przejezdne.

Sprzątanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa

Sprzątanie ma na celu nie tylko usunięcie pojazdów z miejsca zdarzenia i odblokowanie ruchu. Jeśli nie zostaną usunięte rozlane płyny czy szczątki karoserii, inny pojazd może na nie najechać i wpaść w poślizg czy przebić oponę. Skutkuje to w efekcie spowodowaniem kolejnego wypadku. Czego oczywiście nikt by nie chciał. Choć nasza praca może wydawać się łatwa, to w rzeczywistości jest bardzo odpowiedzialna.

Zabezpieczanie miejsca zdarzenia i późniejsze prace sprzątające, mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Po wypadku komunikacyjnym na jezdni, na poboczu czy na chodniku, mogą zostać różne śmieci, w tym groźne substancje. Dlatego tak ważne jest dokładne posprzątanie miejsca wypadku, aby mieć pewność, że na nawierzchni drogowej nie zostało nic, co mogłoby się przyczynić do kolejnych wypadków komunikacyjnych w tym miejscu.

Nawet w tak specjalistycznych zadaniach możemy zapewnić wysoką jakość naszych usług. Wszystkie osoby sprzątające wiedzą, jak uprzątnąć miejsce wypadu i zapewnić bezpieczeństwo na drodze. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, które umożliwiają nam pracę na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

ul. Zawiszy Czarnego 14/1,
80-433 Gdańsk

Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sob-ndz: kontakt telefoniczny